Son 7 Günde En Çok Kazandıran 3 Kripto Para Birimi

Son 7 Günde En Çok Kazandıran 3 Kripto Para Birimi

ABONE OL
2 Nisan 2021 13:21
Son 7 Günde En Çok Kazandıran 3 Kripto Para Birimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oldukça hareketli günlerin yaşandığı piyasalarda son 7 günde en çok kazandıran kripto paralar yazımız ile karşınızdayız. Sizler de paylaşacağımız bu birimleri takibe alarak daha sonraki günlerde kazanç elde etmeyi hedefleyebilirsiniz.


1- Holo (HOT) – %122 Artış

Holo (HOT) 1 Haftada Değerini İkiye Katladı

Son 7 günde yatırımcısına en çok kazandıran kripto para birimi Holo (HOT) oldu. Bu hafta %122 artış yaşayarak değerini iki kat arttıran HOT, şu anda oldukça iyi bir ivmeye sahip. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.018 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Holo için grafik tablosuna baktığımızda ise özellikle son günlerde tamamen dikey yönde bir ilerleyiş görülmekte. Özellikle de kısa vadede güzel kazanç elde etmek isteyen yatırımcıların gözdesi konumunda olduğunu söylemek mümkün.

2- Filecoin (FIL) – %116 ArtışBu hafta yatırımcısının yüzünü güldüren bir diğer kripto para birimi de Filecoin (FIL) oldu. İsmini yeni yeni duyurmaya başlayan Filecoin için özellikle sosyal medya ortamlarında büyük bir fan kitlesi oluşmaya başlamış durumda. Bunun da etkisiyle güçlü bir ivme yakalayan FIL son 7 günde yaşadığı %116’lık artışıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca FIL için sadece son 7 günde değil, daha önceki dönemlerde de güçlü zirveler görülmüştü. Bu yüzden de kesinlikle dikkat edilmesi ve takipte olunması gereken bir altcoin olduğunu söylememiz gerekiyor. Filecoin’in haber saati itibariyle değeri ise 203.15 dolar olarak görülmekte.

3- BitTorrent (BTT) – %77 Artış

Bittorrent Son Bir Haftada En Çok Kazandıran 3. Altcoin

Ünlü torrent yazılımı ortaklığında piyasaya sürülen BitTorrent son 7 günde yatırımcısına en çok kazandıran 3. kripto para birimi olmayı başarmış durumda. Kullanıcılarının belirli işlemler sonucunda token kazanmasını sağlayan bu sistem son günlerde popülerliğini arttırdığı için bir haftada %77 artış görmeyi başardı. Haberin hazırlandığı saatler itibariyle 0.0058 dolardan işlem görmekte olan BitTorrent (BTT) için tahminler ise olumlu yönde görünüyor.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.