SKL Coin Fiyat Analizi: Yeni Yükseliş Dalgası

SKL Coin Fiyat Analizi: Yeni Yükseliş Dalgası

ABONE OL
10 Nisan 2021 01:40
SKL Coin Fiyat Analizi: Yeni Yükseliş Dalgası
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Skale Network‘un coini olan $SKL, boğa piyasasının hem haber akışı anlamında hem de fiyat hareketleri tarafında çok konuşulan coinlerinden oldu. Genelde fiyat kırılımlarından sonra kısa bir konsolidasyon ve ardından sert yükselişler sergileyen $SKL’de yeni bir kırılım gerçekleşmiş gibi görünüyor.11 Şubat – 2 Mart aralığında neredeyse yatay diyebileceğimiz uzun bir konsolidasyon sürecinin ardından gelen kırılımla %372‘lik bir yükseliş sergiledi SKL. Genelde böyle yükselişlerden sonra haftalar sürebilecek kâr realizasyon süreci yaşanılabilirken coinler üzerinde, SKL kısa bir süre sonra yeni bir kırılım gerçekleştirerek %83 gibi bir yükseliş daha gösterdi. Yatırımcıların iştahını kabartan bir grafik oluştu bu süreçte. Şimdi tekrar yeni bir kırılım gerçekleşmiş gibi görünüyor fakat bu denli hız kesmeden yükselmiş coinleri almanın çok riskli olduğunu elbette biliyoruz. Eğer uygun maliyetli SKL Coinleriniz varsa, ya da bu coini uzun zaman dilimlerinde elinizde tutmak istiyorsanız şimdilik bir problem görünmüyor fakat kırılımları satın alan day trader iseniz, trend çizgisinin altında gelebilecek kapanışlarda stop olmayı da bilmelisiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir