Sıkı Tutunun Düşüyoruz! Bitcoin (BTC) 21 Nisan Analiz

Sıkı Tutunun Düşüyoruz! Bitcoin (BTC) 21 Nisan Analiz

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Sıkı Tutunun Düşüyoruz! Bitcoin (BTC) 21 Nisan Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uzun bir süredir yatırımcısına bekleneni vermeyen kripto para lideri Bitcoin (BTC) oldukça zor bir dönem yaşıyor. Bundan sadece birkaç gün öncesinde 50.000 dolar desteğine bile tutunmakta zorlanan BTC şu anda 55.665 dolar seviyesinden işlem görmekte. Usta analist Lark Davis de bu konuya değindi ve “Sıkı tutunun düşüyoruz.” yorumunda bulundu. Twitter hesabı üzerinden takipçileriyle durumu paylaşan Davis durumun kritik olduğunu düşünüyor.
Bundan daha önce benzer bir durumda Bitcoin’in ortalama 12 gün boyunca konsolidasyon ve düşüş yaşadığını belirten Davis tehlikeye dikkat çekti. En önemli desteğini 52.000 seviyesinde halen korumaya devam eden kripto para lideri Bitcoin şu anda kritik durumunu koruyor. Altcoinlerde yaşanan artışla birlikte kripto para piyasa hacmini de iyiden iyiye kaybeden BTC için yatırım planlamalarınızı tekrardan gözden geçirmeniz tavsiye edilmekte. Özellikle de kısa vadede kazanç hedefi düşünüyorsanız bu büyük bir hayal kırıklığına sebebiyet verebilir.

TBMM Yeni Bir Bitcoin ve Kripto Para Raporu Yayınladı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir