Setur “En İyi İş Yeri” Ödülünün Sahibi Oldu

Setur “En İyi İş Yeri” Ödülünün Sahibi Oldu

Setur'un yaptığı açıklamaya göre, şirket, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı dalında dünyaca tanınmış Kincentric’in 50 yılı aşkın zamandır çalışanları ile yaptığı ve iş yeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırmalar ile hazırlanan Kincentric Türkiye Best Employers Araştırması alanında, 2020 “En İyi İş Yeri" ödülünün sahibi oldu.

ABONE OL
21 Nisan 2021 12:33
Setur “En İyi İş Yeri” Ödülünün Sahibi Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Setur’un yaptığı açıklamaya göre, şirket, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı dalında dünyaca tanınmış Kincentric’in 50 yılı aşkın zamandır çalışanları ile yaptığı ve iş yeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırmalar ile hazırlanan Kincentric Türkiye Best Employers Araştırması alanında, 2020 “En İyi İş Yeri” ödülünün sahibi oldu.


Setur, 2019 Best Employers Programı’nda, Kincentric Türkiye’nin veri tabanında bulunduğu 50 farklı sektör, 400 şirket içinden yaklaşık olarak 200 şirketin değerlendirilmeye alındığı, çalışan bağlılığı ve çalışan deneyimine etki eden (kariyer imkanları, eğitim ve gelişim olanakları, marka gibi) diğer iş unsurlarında büyük gelişme gösteren 10 şirket içerisinde yer alarak “Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülünü” de alma hakkına sahip olmuştu.

“Çalışan odaklı yaklaşımımız ile yolumuza devam edeceğiz”

setur

Açıklamada ifadelerine yer verilen Setur Genel Müdürü Sönmez, Setur olarak insan kaynakları yaklaşımlarının içinde, müşteri memnuniyetinin mutlu çalışanlardan olduğu felsefesinin yer aldığını ifade etti.Sektörün tercih edilen işvereni olmaya çok dikkat ettiklerini ve uzun yıllardır bu hedefle çalışmalar sürdürdüklerini belirten Sönmez, şunları ifade etti:

“Bu ödülü Çalışan Bağlılığı Araştırmaları sonucunda gösterdiğimiz başarı ve çalışan deneyimini dikkate alan uygulamalarımız sayesinde kazandık. 2020 yılında salgın döneminin negatif etkilerini en düşüğe indirmek, manevi ve maddi olarak çalışanlarımızın yanlarında olduğumuzu bilmesi, dijital araç ve uygulamalar ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde çalışan arkadaşlarımıza erişerek etkileşim sağlamak ile beraber, fiziksel, psikolojik sağlıklarını korumak ve fayda ile değer yaratmak için çeşitli uygulamaları geliştirdik.

Yaptığımız çalışmaların Kincentric gibi İK sektörünün tanınmış markalarından biri tarafından onaylandığını görmek bizim için doğru yolda ilerlediğimizin işaretçisi. Bu ödül ile içinde bulunduğumuz zorlu döneme rağmen ekip ruhunu kaybetmemenin önemini belirtmiş olduk. Setur olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışan odaklı yaklaşımımız ile yolumuza devam edeceğiz.”

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir