Şanlıurfa Elektrik Şebekesi için İhale Düzenlenecek

Şanlıurfa Elektrik Şebekesi için İhale Düzenlenecek

ABONE OL
5 Haziran 2021 10:26
Şanlıurfa Elektrik Şebekesi için İhale Düzenlenecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıyrfa’da alınan yeni bir karar sonrasında alçak gerilim ve yüksek gerilim olmak üzere elektrik şebekeleri yapılacak. Bu süreçte elektrik şebekesi yapım süreci için bir ihale düzenlenmesine karar verildi.


Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığının ihale ilanı, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesine ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek.

İhalenin keşif bedeli 81 milyon 636 bin 196 lira, geçici teminat bedeli ise 2 milyon 449 bin 85 lira olarak belirlendi.İhale, 22 Haziran Salı günü saat 10.30’da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Ankara’nın Çankaya ilçesindeki yeni hizmet binasında yapılacak.

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.