RUNE Coin Fiyat Analizi: Önemli Fibonacci Seviyeleri

RUNE Coin Fiyat Analizi: Önemli Fibonacci Seviyeleri

ABONE OL
11 Nisan 2021 17:57
RUNE Coin Fiyat Analizi: Önemli Fibonacci Seviyeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çeşitli hizmetler sunan merkeziyetsiz ve izinsiz bir ağ olan Thorchain‘in coini olan RUNE, son haftaların en çok kazandıran coinlerinden oldu. Dün gün kapanışını evening star diye adlandırdığımız genellikle yükseliş trendlerinin sonuna gelindiğinin habercisi olan bir mum şekli ile kapattı. İzlenmesi gereken önemli kısa vade Fibonacci seviyelerini grafik üzerinde inceleyelim.Fibonacci 0.786 desteğinde duran bir RUNE görüyoruz. Düşük bir ihtimal de olsa yükseliş trendi ivmesini bugün yarın tekrar kazanan bir RUNE için ilk hedef 1.618 seviyesi olan 18$ seviyeleri hedeflenebilir. Fiyatın düzeltmeye girdiği senaryoda ise izleyeceğimiz güçlü destek seviyesi şüphesiz Golden Pocket aralığı olacaktır. Golden Pocket aralığı, kısa vadeli Fibonaccimize göre 9.7$-10$ aralığına denk geliyor. Fiyat, buradan mutlaka bir destek bulacaktır. Fakat bulduğu destek, fiyatın yukarı yönlü hareketine devam etmesi için yeterli olur mu yakından takip edilmesi gerekir. Yeterli olmadığı taktirde kısa vadeli trend desteğimiz de olan Fibonacci 0.5 seviyesine denk gelen 8.78$ izleyeceğimiz en önemli seviye olacaktır. Buradan destek alıp tekrar yükseliş trendine de başlayabilir, yeterli desteği buradan da alamayıp kısa vadede düşüş trendine de girebilir. Giriş seviyenize göre izleyeceğiniz seviyeler bunlar, yeni girişler için de uygun bir plan geliştirip Fibo seviyelerini izleyebilirsiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.