Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ediyor! 20 Nisan XRP Analiz

Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ediyor! 20 Nisan XRP Analiz

ABONE OL
20 Nisan 2021 10:40
Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ediyor! 20 Nisan XRP Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bundan sadece birkaç hafta öncesinde rekor üstüne rekor kıran Ripple (XRP) uzun bir süredir düşmeye devam ediyor. Şu anda 1.24 dolar seviyesinden işlem görmekte olan XRP’nin son 24 saat içerisinde yaşadığı değer kaybı ise %18 olarak ölçüldü. Ripple ile birlikte birçok altcoin biriminin de düştüğü 20 Nisan gününde XRP yatırımcısını neler bekliyor gelin birlikte göz atalım.


XRP 20 Nisan Analiz

XRP 20 NİSAN ANALİZ.PNG

Son 24 saatlik XRP değer tablosuna baktığımızda yaklaşık 1.50 dolar seviyelerinden sert bir düşüş görüyoruz. Yatırımcısını bir süredir mutlu edemeyen XRP için yapılan tahminler düşüşün gün içerisinde sürebileceği yönünde. Ancak tekrar sert bir kırılma olacağı düşünülmüyor. Sadece şu anda altcoin piyasalarında etkili olan panik durumu geçene kadar XRP kendisini 1.15 destek seviyesinde tutmaya çalışacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir