Rekabet Kurulu Belirli Şirketlerin Devralma İşlemlerini Onayladı

Rekabet Kurulu Belirli Şirketlerin Devralma İşlemlerini Onayladı

Rekabet Kurulu belirli şirketlerin devralma işlemlerine onay verdi.

ABONE OL
14 Nisan 2021 11:58
Rekabet Kurulu Belirli Şirketlerin Devralma İşlemlerini Onayladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rekabet Kurulu belirli şirketlerin devralma işlemlerine onay verdi.


Rekabet Kurumunun internet sayfasında yayımlanan Kurul kararlarına göre, Farhym Otomotiv Sanayi ve Ticaret Şirketinin tek kontrolünün Makel Yalıtım ve Üretim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından devralınması işlemi kabul edildi.

Bioclinica Holding ILP’nin eResearchTechnology, Designated Holdings Limited Şirketinin kontrolünün de Tene IV Limited Partnership aracılığı ile Growth Capital IV (GP) Company tarafından devralınması işlemlerine izin verildi.

Dgpays ile dolaylı olarak DGPays Bilişim Hizmetleri AŞ ve iştirakleri üzerindeki ortak kontrolün ELQ Lux Holding aracılığı ile Goldman Sachs Group Inc. tarafından, Polat Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ’nin tek kontrolünün de Adnan Polat Enerji Yatırımı AŞ tarafından devralınması işlemlerinin onaylanması kararlaştırıldı.Birkenstock Grubu’nun tek kontrolünün L Catterton Management Limited, Ingram Micro Inc’in tek kontrolünün de Platinum Equity Group tarafından devralınması işlemleri onaylandı.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir