Qua Granite Halka Arz’da Rekor Kırdı

Qua Granite Halka Arz’da Rekor Kırdı

Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret 5-6 Nisan tarihlerinde halka arz edildi.

ABONE OL
29 Nisan 2021 11:07
Qua Granite Halka Arz’da Rekor Kırdı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret 5-6 Nisan tarihlerinde halka arz edildi.


BIST Birincil Piyasa’da düzenlenen arzda toplam 840 bin talep toplandı. Markanın halka arzı esnasında güçlü bir iletişim planlamasıyla başarılı bir çalışma ortaya çıkaran Adflex Medya, Qua Granite’nin rekor talep toplamasında önemli bir rol sahibi oldu.

Televizyon planlamasında ölçülebilir kanallarda satın alma yapan Adflex Medya, dijital dünyada kurguladığı 5 farklı kampanyayla birlikte Qua Granite’nin halka arzının her yere duyulmasını sağladı.

Qua Granite alınan sonuçtan son derece mutlu olduklarını söylerken Dijital Kanallar Müdürü Çağrıcı; “Dijital dünyada gerçekleştirdiğimiz yayınlar ile birlikte 220 milyondan yüksek gösterim aldık. Masthead ve Admatic Interstitial reklam modellerinin marka bilinilirliğine nüfuzu oldukça fazla oldu. Oluşmuş olan kullanıcı havuzuna da Admatic’in reklam modelleri üstünden Re-Marketing yaparak yeniden ulaştık.” ifadelerini kullandı.Offline Medya ve Dijital Medya Satın Alma kontrolünü Adflex Medya’ya bırakan Qua Granite, Google Ads ve Sosyal Medya Reklamlarınıysa kendi bünyesi dahilinde bulunan deneyimli Dijital Pazarlama Departmanı tarafından yürüterek ekip olarak güzel bir sonuca imza attı.

Adflex Medya ve Qua Granite Dijital Pazarlama Departmanı’nın koordinasyonu ile yapılan yayınlar sonrasında toplam 845.221 yerli gerçek ve tüzel kişi yatırımcı, 4 yabancı kurumsal yatırımcı, 108 yerli kurumsal yatırımcı, 1.020 yabancı gerçek yatırımcı olmak üzere toplamda 846.353 yatırımcı tarafından alım yapıldı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir