QNB Finansbank, KOBİ’lere İşe Devam Kredisi Veriyor

QNB Finansbank, KOBİ’lere İşe Devam Kredisi Veriyor

ABONE OL
11 Mart 2021 23:57
QNB Finansbank, KOBİ’lere İşe Devam Kredisi Veriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

QNB Finansbank, Covid-19 salgınından etkilenen işletmeler için yeni bir kredi destek paketini sisteme dahil etti. İşletmelerin, kademeli normalleşme kapsamında açılmasının ardından nakit akışının sağlanmasını amaçlayan banka, 9 ay anapara ödemesiz, işe devam kredisi sunuyor.


Dünyada ve Türkiye’de başlayacak olan yeni dönem için nakit akışı sağlaması gereken KOBİ’lere özel sunulan kredide, uygun faiz oranı ve ödeme kolaylığı ilk sırada geliyor. Krediden sadece KOBİ’ler faydalanabilecek ve yatırımlarındaki nakit akışı sorununu çözecek, nakdi desteğe kavuşmuş olacak. Devam kredisi, 9 aya kadar anapara ödemesiz, yüzde 1,41’den başlayan faizlerle sunuluyor. KOBİ’ler kullanacakları krediyi 36 aya kadar taksitlendirebilecek.

QNB Finansbank KGF ve KOSGEB Destekli Krediler Kullandırdı

Yeni açıklanan kredi kampanyası ile ilgili, QNB Finansbank Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın açıklamalarda bulundu. Aydın, “Covid-19 sürecinden olumsuz etkilenen reel sektörü desteklemek amacıyla 2020 Mart ayından bugüne kadar, kredi geri ödemelerini 3 ay erteledik. Müşterilerimize, KGF ve KOSGEB destekli krediler kullandırdık. Şu an ise yeni düzenlediğimiz işe devem kredisi ile, nakit akışında zorluk çeken, yeniden işe devam edecek pek çok firmaya 9 aya kadar anapara ödemesiz, destek olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.