Qatar Airways Cargo, Havaş ile İşbirliğini Yeniledi

Qatar Airways Cargo, Havaş ile İşbirliğini Yeniledi

Şirketin yaptığı açıklamaya göre, portföyünde yer alan 200'e aşkın hava yolu müşterisine uluslararası standartlarda tam kapsamlı yer hizmetleri veren Havaş, Qatar Airways Cargo ile uzun süreli iş birliğini 2025’in sonuna kadar uzatmak için anlaştı.

ABONE OL
21 Nisan 2021 13:55
Qatar Airways Cargo, Havaş ile İşbirliğini Yeniledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şirketin yaptığı açıklamaya göre, portföyünde yer alan 200’e aşkın hava yolu müşterisine uluslararası standartlarda tam kapsamlı yer hizmetleri veren Havaş, Qatar Airways Cargo ile uzun süreli iş birliğini 2025’in sonuna kadar uzatmak için anlaştı.


Tekrarlanan anlaşma ile Havaş, Qatar Airways Cargo’ya Antalya, İzmir,Ankara, İstanbul Havalimanları’nda kargo ve antrepo hizmetleri ve Adana Havalimanı’nda kargo hizmeti vermeye devam edecek.

Qatar Airways Cargo’nun ihracat ve ithalat kargolarının sevk ve idaresinin sorumluluğunu alan Havaş diğer yandan, özel taşımacılık isteyen kargolar adına geliştirdiği ödüllü soğutucu üniteli araçları ile, Qatar Airways Cargo’ya antrepoları arasında gümrüklü taşımacılık hizmeti vermeyi de sürdürecek.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir