Popüler Kripto Para Yorumcusu ve Bitcoin Fiyat Analizi 18 Mayıs

Popüler Kripto Para Yorumcusu ve Bitcoin Fiyat Analizi 18 Mayıs

Lark Davis bugün yayınladığı analiz videosunda genel piyasalar ve Bitcoin özelinde değerlendirmelerde bulundu. Davis son fiyat düşüşünün yatırımcıları olması gerektiğinden fazla etkilediğini panik satışlarının bu yüzden arttığını savunuyor. Normal fiyat hareketlerinde olabilecek geri çekilme sınırlarının aşılmadığını söyleyen analist yakın zamanda yükseliş bekliyor.

ABONE OL
18 Mayıs 2021 23:43
Popüler Kripto Para Yorumcusu ve Bitcoin Fiyat Analizi 18 Mayıs
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lark Davis bugün yayınladığı analiz videosunda genel piyasalar ve Bitcoin özelinde değerlendirmelerde bulundu. Davis son fiyat düşüşünün yatırımcıları olması gerektiğinden fazla etkilediğini panik satışlarının bu yüzden arttığını savunuyor. Normal fiyat hareketlerinde olabilecek geri çekilme sınırlarının aşılmadığını söyleyen analist yakın zamanda yükseliş bekliyor. Lark Davis ve Bitcoin Fiyat Analizi detayları.


Geri Çekilmeler Normal

Son 1 hafta içerisinde net %20 düşüş yapan Bitcoin şu an tam anlamıyla toparlanmış değil. Karbon emisyonu sorunu ve Elon Musk’ın yaptığı açıklamalar yeni yatırımcıları ciddi anlamda tedirgin etti. Davis olumsuz havanın dağılmasıyla birlikte yukarı yönlü hareketin devam edeceğini düşünüyor.

2 57

Piyasaları belirsizliğe iten ana sebep Tesla’nın ödeme seçeneği olarak bir süre Bitcoin’i askıya alması oldu. Bunu Elon Musk tarafından yapılan açıklamalar da destekleyince düşüş beklenenin üzerinde gerçekleşti. Hali hazırda Hindistan varyantı sebebiyle düşüş yaşayan Bitcoin ikinci bir darbe almış oldu.Mega Boğa Başlayacak

Davis, Bitcoin’in benzer birçok geri çekilmeyi atlattığını ve bunun da atlatılacağını düşünüyor. Boğa koşusuna doğru ilerleyen grafiklerde daha önce %35-40 arası geri çekilmelerin yaşandığını bunun yükseliş işareti olduğunu belirten Davis son düzeltme hareketini de buna benzetti. Mevcut düzeltmenin sona ermesiyle birlikte fiyatların bu yıl sonuna kadar ciddi bir yükseliş yakalayacağını düşünen analist yeni bir zirvenin görüleceğine inanıyor.

Tipik bir geri çekilmenin insanlar tarafından çok fazla dramatize edildiğini düşünen analist birkaç hafta içerisinde mega boğanın başlayacağını ve insanların buna şaşırmaması gerektiğini söyledi. Şu an kripto paralarınızı satmanın değil, takviye etmenin zamanı diyen Lark Davis son derece iyimser bir tablo çiziyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.