Petrol Fiyatı Pandemiye Rağmen Artıyor

Petrol Fiyatı Pandemiye Rağmen Artıyor

Petrol fiyatları, artan covid-19 vakalarına rağmen talepler sayesinde artmaya devam ediyor.

ABONE OL
29 Nisan 2021 10:00
Petrol Fiyatı Pandemiye Rağmen Artıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Petrol fiyatları, artan covid-19 vakalarına rağmen talepler sayesinde artmaya devam ediyor.


Petrol fiyatları 29 Nisan 2021 perşembe günü de artmaya devam ederken, yatırımcılar daha önce bu kadar artmamış virüs vaka sayılarına rağmen petrolde toparlanma bekliyor.

Petrol fiyatlarındaki artış şu şekilde;
Brent Petrol – Yüzde 0,36 artış – 67,32 Dolar
WTI – Yüzde 0,31 artış – 64,06 Dolar

Yatırımcı ve analistler Amerika – Avrupa bölgelerinde yapılan aşılamanın artmasıyla birlikte yazın rekor seviyede petrol talebi görüleceğini savunurken, Asya kıtasında ise Çin’de başlayacak 5 günlük tatil ile birlikte yakıt taleplerinin artışı bekleniyor.Bu sırada Çarşamba günü EIA tarafınca açıklanan ham petrol talep verileri, bir haftada 90,000 varillik talep artışını gözler önüne serdi.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir