İnanılmaz Analist Peter Brandt’ın Önceden Gördüğü Bitcoin Hareketleri

İnanılmaz Analist Peter Brandt’ın Önceden Gördüğü Bitcoin Hareketleri

ABONE OL
28 Mart 2021 21:27
İnanılmaz Analist Peter Brandt’ın Önceden Gördüğü Bitcoin Hareketleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efsanevi tahminleri ile sürekli gündeme bomba gibi düşen ünlü yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin ile ilgili yine inanılmaz bir öngörü öne sürdü. Brandt, 2013 ve 2017 yıllarında Bitcoin’de meydana gelen parabolik yükselişi birkaç ay önceden nokta atışı ile tahmin etmişti. Bunun yanı sıra 2018’in başında başlayan ve yaklaşık 2 yıl süren arı piyasası değişimini de günlük olarak tahmin etmişti. Tüm bunlar da kripto para konusunda devleşip efsane haline gelmesine neden oldu. Ünlü isim şimdi ise Bitcoin ile ilgili bomba bir tahminde bulundu.


Brandt, verdiği Real Vision Finance röportajında BTC’nin 56.000 dolardan yükselmeye devam ederek %260’lık bir artış göstereceğini söyledi. Kıdem sahibi yorumcu, Bitcoin’nin fiyat pozisyonu olarak büyük bir dalganın hemen önünde durduğunu belirtti. Verdiği logaritmik grafiklere göre Bitcoin’deki artış kapıda görünüyor.

Ayrıca bu gelişimin Bitcoin ile ilgili eşi benzeri görülmeyen bir artış olacağını söyleyen Brandt, Bitcoin’nin normal şartlarda 3 yılda kaydedeceği yolu Koronavirüs sayesinde 1 yılda kaydettiğini de belirtti. Bu ütopik yükselişe dikkat eden herkesin tarihi bir ana tanıklık edeceğini de sözlerine ekledi. Bunun hayat boyu yalnızca 1 kere karşımıza çıkabilecek bir fırsat olduğunu ve yatırımların bu çizgide yapılması gerektiği de söyleyerek sözlerini noktaladı.

Çok kısa sürede üç kez parabolik yükseliş elde ettiğini söylemekte fayda var Bitcoin’in. Bu yükseliş şu zamana kadar hiçbir piyasada görülmedi. Peter Brandt’a göre de 10 yıllık bu süreçte görülen yükselişler tarih boyu bir daha görülmeyebilir.ekoayrinti.com

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.