Penta Teknoloji Halka Arz Oluyor

Penta Teknoloji Halka Arz Oluyor

Bilgisayar, baskı çözümleri, yazılım, veri depolama, sunucu, ve ağ ürünleri önde gelmek üzere, 30 yılı geçkin bir süredir bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını sağlayan Penta Teknoloji'nin halka arzı SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) tarafından onaylandı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 13:40
Penta Teknoloji Halka Arz Oluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilgisayar, baskı çözümleri, yazılım, veri depolama, sunucu, ve ağ ürünleri önde gelmek üzere, 30 yılı geçkin bir süredir bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını sağlayan Penta Teknoloji’nin halka arzı SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) tarafından onaylandı.


Penta Teknoloji’nin yaptığı açıklamaya göre, dünyanın önder teknoloji markalarının Türkiye’deki dağıtıcısı olan Penta Teknoloji’nin halka arzı için Sermaye Piyasası Kurulu’na yaptığı izahname başvurusu sonuçlandı.

Penta Teknoloji’nin halka arzında 32,00TL-38,00TL fiyat bandı olarak belirlendi. Penta Teknoloji, Türkiye’deki yaklaşık 9 bin müşterisi ile Türkiye’nin önder katma değerli teknoloji dağıtıcısı şirketleri arasında yer almakta ve geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara uçtan uca teknoloji çözümleri sunuyor.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir