Patlamaya Hazır Olan Bu 3 Altcoin Birimine Dikkat!

Patlamaya Hazır Olan Bu 3 Altcoin Birimine Dikkat!

ABONE OL
7 Nisan 2021 12:29
Patlamaya Hazır Olan Bu 3 Altcoin Birimine Dikkat!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yaptığı başarılı tahminlerle takipçilerini birçok kez mutlu eden analist Cantering Clark paylaştığı gönderilerde patlamaya hazır olan bu 3 altcoin birimine dikkat edilmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca şu anda kendisine yeni bir yatırım aracı arayan klasik yatırımcıların da kripto paralara yönelmesi gerektiğinin altı çiziliyor. İşte Clark’a göre patlamaya hazır olan 3 altcoin birimi:


1- Aave (AAVE)

Son zamanlarda yaşadığı sert düşüşlerle gündeme gelen Aave birçok kısa vadeli yatırımcısını üzmüş durumda. Ancak birçok başarılı tahminin altına imza atan analist Cantering Clark’a göre Aave yeni bir ralliye hazırlanıyor:

475 dolara kadar AAVE gönderin. Yani sonuçta 1.000 doların üzerine çıkıyor.

Aave için eski günlerin geri geleceğini belirten uzman isim bu tahminin kısa süre içerisinde gerçekleşeceğinin de altını çizdi. Sizler de şimdiden pozisyonlarınızı alabilirsiniz.2- Chainlink (LINK)

Yaşadığı inişli çıkışlı günlerin ardından Chainlink için de sonunda güzel günlerin geri döneceği belirtildi:

Hey link denizcileri, hala var mısınız? Öyleyse kri̇pto paranız taşınmaya hazır gibi görünüyor. heyecan eksikliğinden birçoğunun şu anda buna yeterince maruz kalmadığını hayal ediyorum. sert hareket edebilir…

3- Binance Coin (BNB)

Kripto para borsalarına ait token coinlerin son zamanlardaki performansına dikkat çeken Cantering Clark tarafından yapılan tahminlere göre BNB için yeni bir ralli görebiliriz. Hali hazırda düzenli olarak yükselen BNB için önce bir kırılma, ardından da yeni bir ralli olması öngörülüyor.

 

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.