PackUpp Yıldönümünde 1 Milyon Teslimata Ulaştı

PackUpp Yıldönümünde 1 Milyon Teslimata Ulaştı

PackUpp şirketi, yerli yazılımları kullanarak tüm teslimat sürecini dijitalleştirmesinin ardından ilk yılında 1 milyon paket teslimatına ulaştı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 10:48
PackUpp Yıldönümünde 1 Milyon Teslimata Ulaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

PackUpp şirketi, yerli yazılımları kullanarak tüm teslimat sürecini dijitalleştirmesinin ardından ilk yılında 1 milyon paket teslimatına ulaştı.


Kısa bir zaman içerisinde değerini 100 milyon liraya çıkaran şirket, Türkiye’nin en büyük lojistik yatırımlarını almaya da devam ediyor. PackUpp şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre şirketin yeni hedefi ise tüm dünyaya açılmak.

3 saatte teslimat, aynı gün – sonraki gün teslimat gibi birçok hizmet sunan lojistik şirketinin açıklaması ise şu şekilde;

Yerel ve globalde pek çok markayla işbirliği yapıyoruz. 2020 yılı içerisinde 2 kez yatırım turu tamamladık. Çok kırılgan ve riskli bir dönemde, rekor denebilecek 3 hafta gibi kısa bir sürede ikinci yatırım turumuzu tamamlarken %40’tan fazla da talep aldık. Aldığımız yatırımlarla PackUpp’ın global hedefleri için çalışmalarımıza ve teknolojimizi daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Pandemi döneminde 1 yıl içerisinde 1 milyondan fazla paketin teslimatını gerçekleştirdik. Teslimattaki dijital dönüşüme öncülük eden hizmetlerimizle paketi kullanıcıya teslim etme oranımız % 100 başarıya ulaştı. Kullanıcılarımıza teslimat sürecinde paketlerini “Haritadan Canlı İzleme” özelliği sunuyoruz. Bunun yanı sıra gerekli durumlarda “Komşuma Bırak” özelliğiyle akıllı telefonları üzerinden tek tıkla adres değiştirmelerini de sağlıyoruz. Böylelikle evde olmasa da alıcının istediği yeni adrese teslimat yapılabiliyor.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir