Oyak Yatırım 4 Mayıs Günlük Bülteni Yayınlandı

Oyak Yatırım 4 Mayıs Günlük Bülteni Yayınlandı

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Oyak Yatırım, yayınlamış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analiz ve hisse önerilerini paylaştı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 14:52
Oyak Yatırım 4 Mayıs Günlük Bülteni Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyak Yatırım, yayınlamış olduğu günlük bültende BIST 100 endeksi için yatay bir seyir beklerken; kar ettirmesini beklediği altı hisse senedini bizlerle paylaştı.


Oyak Yatırım, BIST 100 teknik analizini ve grafikleri beğenilen DOHOL, SAHOL, INDES, TUPRS, GARAN, DEVA hisse senetlerini günlük bülten aracılığı ile yatırımcılarla paylaştı.

Oyak Yatırım BIST 100 Teknik Analiz

Oyak Yatırım, paylaşmış olduğu 4 Mayıs 2021 günlük bülteninde BIST 100 teknik analizine yer verdi. Yapılan teknik analizden notlar şu şekilde;
– BIST 100’den güne yatay seyirlik bir açılışla başlamasını bekliyoruz.
– Günün ilk direnç noktası 1.429 seviyesi olurken, ilk destek noktamız 1.406 puan seviyesinde bulunuyor.

Oyak Yatırım 4 Mayıs 2021 Hisse Önerileri

Oyak Yatırım, paylaştığı günlük bültende BIST 100 teknik analizinin yanı sıra kar ettirmesini beklediği DOHOL, SAHOL, INDES, TUPRS, GARAN, DEVA hisse senetlerine de yer verdi.oyak yatırım
Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir