Oyak Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Oyak Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Endeks, geçtiğimiz dün gerçekleşen işlemlerde 6.08 puan gerileyerek 1,386 puan seviyesinden kapanış yaptı.

ABONE OL
29 Nisan 2021 13:43
Oyak Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Endeks, geçtiğimiz dün gerçekleşen işlemlerde 6.08 puan gerileyerek 1,386 puan seviyesinden kapanış yaptı. Endeksin 20 günlük hareketli ortalamasının olduğu 1,394 direnç seviyesinin test edilmesini tahmin ediyoruz. Mevcut direnç seviyesinin destek konumuna dönüşmesi zamanında ise 1,450 ana direnç seviyesi hedef konumunu devam ettirecektir. Gün içi ilk direnç noktamız 1,394 seviyesinde bulunmakta. Sonraki direnç noktamızsa 1,404 puan seviyesidir. Gün içi ilk destek noktamız 1,368 seviyesinde bulunmakta. Sonraki destek noktamızsa 1,356 puan seviyesidir.


Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir