Otomobil sahiplerine anında ödeme müjdesi geldi!

Otomobil sahiplerine anında ödeme müjdesi geldi!

ABONE OL
4 Mart 2021 21:20
Otomobil sahiplerine anında ödeme müjdesi geldi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Otomobil sahibi olan herkesi yakından ilgilendirecek yeni bir açıklama yapıldı. Aracı olanlara anında ödeme yapılacak yeni bir düzenleme yapıldı. Arabası elde olmayan çeşitli nedenlerden dolayı hasar gören araç sahiplerine belirli oranda ödeme yapılacak. Ancak ödeme yapılacak olan kişilerin kapsamı da merak konusu oldu. Pek çok kişi kendilerine ödeme yapılıp yapılmayacağını merak ediyor.


Araç sahipleri her gün pe çok maddi hasarla karşılaşabiliyorlar. Bu süreçte araçta meydana gelen hasar kaybı maddi kayıp olarak nitelendiriliyor. Aracın herhangi bir satış işlemine karşı değeri ciddi anlamda düşüyor. Ancak bu kaybı telafi etmek ve sorunları ortadan kaldırmak mümkün olabiliyor.

Sigorta Şirketlerinden Araç Sahiplerine Ödeme!

Genel olarak araç kaskosu içerisinde çarpma, yanma, çalınma gibi durumlara karşı belirli bir miktarda ödeme yapma ve ortaya çıkan zararı karşılama mecburiyeti bulunuyor. Ancak son yıllarda pek çok kişinin merak ettiği dolu yağmasına karşın kaskonun hasar ödemesi yapmayacağı iddia edilmişti. Pek çok kasko genel anlamda genişletilmiş bir kaskodur. Dolu yağışını bu kasko içerisinden çıkarmayan kişiler için riskli bir durum bulunmamaktadır.Dolu yağışı sonrasında ortaya çıkan hasar, poliçede belirtilen şartlara göre değişiklik gösterebilir. Sigorta şirketlerinin anlaşmalı servisine gidenler için hasar ödemeleri yapılabilirken bu süreçte farklı bir sistem belirlenebilir. Kusurlu taraf olunmadığı müddetçe her araç sahibine kaskoda aksi belirtilmediği müddetçe ödeme yapılabilir. Bu durum araç sahiplerinin neredeyse tamamını etkiliyor.

 En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.