İranlı İş Adamına Ait Onur Air Hisseleri Satılacak

İranlı İş Adamına Ait Onur Air Hisseleri Satılacak

Onur Air şirketi tarafından duyurulan habere göre İranlı iş adamı Mehdi Shams'a ait hisse senetleri ihale ile satışa çıkarılacak.

ABONE OL
5 Mayıs 2021 11:18
İranlı İş Adamına Ait Onur Air Hisseleri Satılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Onur Air şirketi tarafından duyurulan habere göre İranlı iş adamı Mehdi Shams’a ait hisse senetleri ihale ile satışa çıkarılacak.


Türkiye’nin köklü hava ulaşım şirketlerinden Onur Air’e ait 448 bin 310 adet hisse senedi ihale usulü satışa çıkacak. Satılan şirket hisselerinin sahibi ise İranlı iş adamı Mehdi Shams.

İhale ile satışı gerçekleşecek 2 milyon 326 bin 373 liralık hisse senetlerinin satışı, 2 Haziran 2021 günü gerçekleşecek.

Satış İstanbul 8. İcra Dairesi Müdürlüğü tarafınca yerine getirilecek.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir