Nvidia’nın Gelirleri Bitcoin Madenciliği Sayesinde Tavan Yaptı

Nvidia’nın Gelirleri Bitcoin Madenciliği Sayesinde Tavan Yaptı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Nvidia’nın Gelirleri Bitcoin Madenciliği Sayesinde Tavan Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kripto para madencilerine özel ekipmanlar üretmek için kolları sıvayan Nvidia şirketinin gelirleri tavan yapmış durumda. Şimdiden 2022 yılının ilk çeyreğinde sadece madencilik ekipmanlarından kazanılması beklenen tutar tahmini arttırıldı. Buna göre şirketin ilk çeyrek için koyduğu 50 milyon dolar kazanç tahminini 3 kat arttırarak 150 milyon dolara çıkarttığı biliniyor. Ayrıca bunun sadece madencilik için özel üretilen ekipmanlardan gelmesi beklenen kazanç olduğunun altını çizmek gerek.


Oyuncuların Hasret Kaldığı Ekipmanlar Artık Madencilere Kaptırılmayacak

Bitcoin başta olmak üzere birçok coin biriminin madenciliğinde Nvidia marka ekipmanlar çokça kullanılıyor. Durum bu olunca da özellikle son 2 yıldır bilgisayar oyuncuları bilgisayar ekipmanlarına adeta hasret kalmışlardı. Ancak gelen güncellemeler ve yeni parçalarla birlikte bu durumun önüne geçilmesi bekleniyor. Müşterilerini bilgisayar kullanıcıları ve madenciler olarak ayırmak isteyen şirketin 2 farklı koldan kazanç sağlayacağı için gelirlerinde önemli bir artış yaşaması öngörülmekte.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir