Boeing Kaybettirdi Northrop Grumman Kazandırdı

Boeing Kaybettirdi Northrop Grumman Kazandırdı

Savunma ve havacılık sektörü hisse senetlerine yatırım yapan yatırımcılar, Northrop Grumman hisse senetleri ile kazanırken, Boeing ile kaybetti.

ABONE OL
5 Mayıs 2021 13:48
Boeing Kaybettirdi Northrop Grumman Kazandırdı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Savunma ve havacılık sektörü hisse senetlerine yatırım yapan yatırımcılar, Northrop Grumman hisse senetleri ile kazandı.


Yapılan araştırmalara göre savunma ve havacılık şirketlerine yatırım yapanlar kazanmaya devam ediyor. Öyle ki dünyanın en büyük 10 hava şirketinden 8 tanesinin hisse senetlerinde artış yaşanırken, 2 şirket yatırımcılarını üzdü.

Teknolojiyle beraber büyüyen sektörde kazandıran şirketler şunlar oldu;
– Northrop Grumman ( %9,5 )
– Raytheon Technologies ( %7,7 )
– General Dynamics ( %4,8 )
– Airbus ( %3,5 )
– L3 Harris Technologies ( %3,2 )
– Locheed Martin ( %3 )

boeingBoeing Yüzde 8 Değer Kaybetti

Şirketler hakkında yapılan araştırmalar sonucu elde edilen bilgilere göre, hisse senetleri 2020 sonuna göre yükseliş gösterdi.

Bu yükseliş istatistiklerinin yanı sıra Boeing ve Leonardo şirketleri zarar açıklamasının ardından değer kaybı yaşadı. Boeing hisseleri yüzde 8 değer kaybıyla yatırımcılarını büyük zarara soktu.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.