NFT Çılgınlığı Sürüyor!

NFT Çılgınlığı Sürüyor!

ABONE OL
28 Mart 2021 21:10
NFT Çılgınlığı Sürüyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

NFT çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Son zamanların en popüler konusunun değiştirilemez tokenler olduğunu zaten herkes biliyor.


NFT’ler, kripto paraların çok önünde konuşulmaya devam ederken, ” Saturday Night Live ” bu çılgınlıkla ilgili akılda oluşan soruları cevaplandırmak için bir taslak metin yayınladı.

NFT Nedir Bilmiyorsanız: Değiştirilemeyen Token NFT Nedir? makalesini okuyabilirsiniz.

SNL programının 27 marttaki bölümünde Pete Davidson, süper kahraman kostümü ile Eminem’in “Bensiz” videosunda dans edecek, değiştirilemeyen kripto paralar ile çok büyük paralar kazanılacağını anlatan bir rap ve Monopoly oynadı.Programda Chris Redd, Morpheus gibi giyinerek gülünç NFT’lerle dalga geçti. Jack Harlow ise bu sırada NFT’lerin benzersizliğini kanıtlamak için altın zincirlerle kapıda belirdi ve şu sözleri aktardı;

“NFT’ler delidir. Bir blok zinciri üzerine inşa edilmişlerdir. Basıldığında, onu sanat olarak satabilirsiniz ve bu benim rap bölümümün sonucudur.”

Bunlar olurken “Beeple” lakabı ile de bilinen Mike Winkelmann 69 milyon dolarlık bir eseri satın aldıktan sonra NFT’lerin ana akım medyaya düşmesine neden olmuştu. Geçtiğimiz hafta ise sadece Superchief Gallery, sadece NFT’lerin bulunduğu bir fiziksel sergi açmıştı. Ünlüler ise artık şarkılarını, ürünlerini NFT şeklinde satıyor. Tüm bunlar olurken kripto para blok zincirleri ethereumun bu hegemonyasını bozmaya çalışıyor.

ekoayrinti.com

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.