Mila Kunis ve Ashton Kutcher, Erken Dönem BTC Yatırımcıları Arasında

Mila Kunis ve Ashton Kutcher, Erken Dönem BTC Yatırımcıları Arasında

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Mila Kunis ve Ashton Kutcher, Erken Dönem BTC Yatırımcıları Arasında
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü aktrist Mila Kunis, katıldığı bir televizyon programında, eşi Ashton Kutcher ile birlikte kriptoparalara 8 yıldan fazla bir süre önce yatırım yaptıklarını açıkladı. 


8 yıl önce, Bitcoin $1000 seviyesinin altında işlem görmekteydi. Kunis’in 2013 yılından beri BTC’lerini satmadığı varsayılırsa ünlü aktristin yatırımının 55 katın üzerinde değerlendiği tahmin edilebilir.

invest e1619866494108

Erken dönem kriptopara yatırımcıları arasında sektör dışından kişilerin de olması, Bitcoin ve temsil ettiği ekonomik devrimin, tahmin edilenden çok daha geniş bir kitle tarafından benimsendiğini göstermesi açısından önemlidir.Erken Dönem Yatırımları Kriptoparayla Sınırlı Değil

Eşi Ashton Kutcher’ın teşviğiyle kriptoparalara yatırım yaptığını açıklayan Mila Kunis, benzer şekilde Uber ve Airbnb için de erken dönem yatırımcılarından olduğunu belirtti.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir