• ekoayrıntı
  • Güncel
  • Masterchef’te İfşa Şokları Programın Sonunu Getiriyor Mu? Acun Öyle Bir Hamle Yaptı Ki, Herkes Şah Mat Oldu!

Masterchef’te İfşa Şokları Programın Sonunu Getiriyor Mu? Acun Öyle Bir Hamle Yaptı Ki, Herkes Şah Mat Oldu!

ABONE OL
3 Aralık 2020 00:59
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TV8 ekranlarının sevilen programı olan Masterchef Türkiye’de yarışmacılar arasındaki rekabet son hızıyla devam ediyor. Yarışmanın jüri koltuğunda, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna gibi ünlü Şefler yer alıyor. Her hafta yeni bir olayla ekran karşısına çıkan Masterchef Türkiye’de ifşa şokları programın sonunu getiriyor? Acun Ilıcalı bu konu hakkında öyle bir hamle yaptı ki, herkes şah mat oldu. Konuyu merak edenler detaylı bir araştırma içerisine girdi.


TV8 ekranlarının son derece rekabet dolu yarışması Masterchef Türkiye’de geçtiğimiz dönemlerde büyük bir ifşa krizi ortaya çıkmıştı. Acun Ilıcalı bu konuyla öyle bir ilgilendi ki krize nasıl son verdiği herkes tarafından merak edilmeye başladı. Masterchef Türkiye’nin yapılan eleme turlarında elenecek olan yarışmacıları bölüm yayınlanmadan önce, ifşacı olarak isimlendirilen veya kâhin olarak belirtilen kişiler tarafından açıklanması, izleyenleri büyük bir şokun içerisine sürüklüyordu. Acun Ilıcalı durumun farkına varınca olayı planlı bir şekilde çözdü ve ifşacıların yaptıkları bu duruma bir son verdi. Sadece bununla kalmadı ve o kişilerin kim olduğunu tespit etti.

Ünlü yapımcı ve sunucu olan Acun Ilıcalı, bu ifşa şoklarını ekibinden birisinin yaptığını düşünüyordu. Fakat öyle bir plan yaptı ki, bu plandan sonra o kişinin kim olduğunu anladı. Birkaç hafta önce eleme turlarında sistem değişikliği yapan Acun Ilıcalı, eleme gecesinde elenecek ismin bir kişi olacağını dile getirdi. Yeni sistemi ile tahminlerde bulunacak olan kişilerin doğru bilme oranları düştü ve ifşacıların kim olduğu anlaşıldı. Geçtiğimiz bölümlerde elenecek olan isim farklı olarak ortaya çıkınca ifşaları ekipten birinin yapmadığı ortaya çıktı. Bu ifşaları normal hayattan insanların yaptığı anlaşıldı.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.