MasterCard Kripto Para Ödüllü Kredi Kartını Duyurdu

MasterCard Kripto Para Ödüllü Kredi Kartını Duyurdu

ABD Merkezli finans kuruluşu MasterCard hepimizin cüzdanında logosunu taşıdığı ve bildiği bir marka, kart ve kredi kartı altyapısıyla bankalara hizmet veren şirket büyük bir yeniliğe imza atıyor.Kripto para dünyasında en büyük işlem hacmine sahip borsalardan biri olan Gemini ile yaptığı anlaşma gereği MasterCard harcama yaptıkça kripto para kazanacağınız bir kredi kartını yaz aylarında dağıtıma sunacak. WebBank tarafından müşterilere dağıtımı yapılacak bu kart sayesinde yaptığınız alışverişlerin %1 ile %3’ü arasında kripto varlık kazanabileceksiniz.

ABONE OL
28 Nisan 2021 22:40
MasterCard Kripto Para Ödüllü Kredi Kartını Duyurdu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ABD Merkezli finans kuruluşu MasterCard hepimizin cüzdanında logosunu taşıdığı ve bildiği bir marka, kart ve kredi kartı altyapısıyla bankalara hizmet veren şirket büyük bir yeniliğe imza atıyor.


MasterCard Gemini İle Ortak Geliştiriyor

Kripto para dünyasında en büyük işlem hacmine sahip borsalardan biri olan Gemini ile yaptığı anlaşma gereği MasterCard harcama yaptıkça kripto para kazanacağınız bir kredi kartını yaz aylarında dağıtıma sunacak. WebBank tarafından müşterilere dağıtımı yapılacak bu kart sayesinde yaptığınız alışverişlerin %1 ile %3’ü arasında kripto varlık kazanabileceksiniz.

Mastercard

Hali hazırda kredi kartlarında alışık olduğumuz bonus sistemine benziyor olsa da 30 farklı kripto para seçeneği arasından dilediğini bonus şeklinde kazanmak kulağa son derece cazip geliyor. Bildiğiniz üzere kripto varlıkların değerleri son derece hızlı değişebiliyor bu şekilde ufak birikimleri normal yaşantınızda yaptığınız harcamalarla biriktirmeniz mümkün kılınıyor.Kripto Para Ödüllü MasterCard’a  Yoğun Talep

Sadece ABD vatandaşlarının başvurusuna açılan kripto para ödüllü MasterCard kart için kısa sürede 150.000’i aşkın başvuru alındı. Kripto paraların hayata entegrasyonu noktasında oldukça önemli bir adım olan bu gelişme ilerleyen süreçte daha farklı projelerin hayata geçirilmesine de öncülük edecek.

Visa, MasterCard gibi dünya devi markaların kripto varlıklara duyduğu ilgi artık regülasyonların daha fazla zaman kaybetmeden hayatımıza gireceğini de gösteriyor. Bildiğiniz üzere Türkiye’de ve Dünya’da regülasyonlar konusunda ciddi çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmaların önümüzdeki aylarda kripto para dünyasını daha sağlam zeminlere oturtmasıyla birlikte daha şaşırtıcı haberler de görebiliriz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir