MAC Zirvesi İçin Geri Sayıma Geçiliyor

MAC Zirvesi İçin Geri Sayıma Geçiliyor

MAC, diğer bilinen adı ile Marketing Analytics & Cognitive Zirvesi, 27 Nisan'da pazarlama trendlerini konuşmak üzere gerçekleşecek.

ABONE OL
22 Nisan 2021 11:03
MAC Zirvesi İçin Geri Sayıma Geçiliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MAC, diğer bilinen adı ile Marketing Analytics & Cognitive Zirvesi, 27 Nisan’da pazarlama trendlerini konuşmak üzere gerçekleşecek.


MAC Zirvesi 27 Nisan’da online olarak gerçekleşecek. Tüm dünyanın izleyebileceği zirve, Marketing Türkiye web sitesi başta olmak üzere YouTube, Twitter ve Facebook hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Google Ana Sponsorluğu ile gerçekleşecek zirvenin diğer destekçileri ise şu şekilde;

– Akbank
– Turkcell
Arçelik
– AXA Sigorta
– Fiat
– Adform
– INFLOW
– REM People

MAC Zirvesi, CMO’lar ile birlikte tüm online pazarlama uzmanları, veri analitiği profesyonelleri, ilgili akademisyen ve öğrenceler için de buluşma noktası olacak.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir