Loopring LRC Coin Fiyat Analizi: Yeni Yükseliş Trendi

Loopring LRC Coin Fiyat Analizi: Yeni Yükseliş Trendi

ABONE OL
13 Nisan 2021 01:54
Loopring LRC Coin Fiyat Analizi: Yeni Yükseliş Trendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altcoinlerin yükseliş trendlerinin tekrar başladığı bu günlerde bir süredir düşüş trendinde olan coinlerin tekrar yükseliş trendine girmek istediği ve düşüş trendlerinin yavaş yavaş kırılmasına tanık oluyoruz. $LRC tarafında ise 60 gündür düşüş trendinde olan bir fiyatlamanın yukarı yönlü kırılımına şahit oluyoruz.12 Şubat 0.88$ zirvesinden sonra derin düzeltme hareketleri gördüğümüz LRC, trendi yukarı yönlü kırma derdinde. Mini Golden Cross diyebileceğimiz günlük MA20-MA50 kesişimi de bu yükselişi tetikleyen diğer nedenlerden birisi. Bu seviyelerde gün kapatma durumunda LRC’de ilk aşılması gerekilen hedef Fibonacci 0.382 seviyelerine denk gelen 0.6$ olacaktır. Eğer re-test yapmadan kırılım sert bir şekilde hareketine devam eder ise kritik bir seviye olan Fibonacci 0.5’e denk gelen 0.66$ seviyesi olacaktır. Bu bölgenin yatay direnç alanı olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Kısa vade traderlar için belirli bir miktar kâr alma lokasyonu olarak da okunabilir bu seviye. Eğer buraları da aşar yükseliş devam eder ise Golden Pocket aralığı izleyeceğimiz diğer kritik alan olacaktır. ATH (All Time High) kırıldığında ve yeni fiyat keşfine çıkıldığı senaryoda ise Fibonacci 1.618’in işaret ettiği 1.167$ ilk hedefimiz olacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir