Kuyumcularda hareketlilik hat safhaya çıktı

Kuyumcularda hareketlilik hat safhaya çıktı

ABONE OL
28 Mart 2021 21:11
Kuyumcularda hareketlilik hat safhaya çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hafta sonu kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte birçok ilde altın ve gümüş ürünlerine büyük rağbet başladı. Normalleşmeyle birlikte altın fiyatlarında yükseliş yaşanırken, aynı zamanda altın alımı da zirve noktasını oynamakta. Durum böyleyken kademeli olarak kısıtlamaların kalkmasıyla halk, altın ve özellikle gümüşçülere akın etmeye başladı.


Mardin’de halk gümüşçülere akın etti

Normalleşmenin kademeli olarak kalkmasıyla birlikte mavi renge bürünen şehirlerde serbestiyet başladı. Mavi renge bürünen şehirlerimizden Mardin’de halk, gümüşçülere akın etti. Gümüş piyasasında hareketli bir hafta sonu yaşanırken, alım ve satımın yoğunluğu dikkat çekti. Kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte yoğun iş temposuna dönmeye başladılar.

Kuyumcular bu durumdan memnun

Normalleşme her anlamda ekonomiyi ve piyasayı hareketlendirecek, en önemli unsurlardan birisi haline geldi. Dolayısıyla döviz ve altın piyasasının hareketlenmesi için bu normalleşmenin olması gerekmektedir. Hafta sonu ise hareketli başladı. Hafta içinde de bu hareketli günlerin sürmesi ve piyasa hareketliliğin devam etmesi bekleniyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.