Kripto Para Borsaları Aylık Hacim Rekoru Kırdı

Kripto Para Borsaları Aylık Hacim Rekoru Kırdı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Kripto Para Borsaları Aylık Hacim Rekoru Kırdı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kripto para borsaları 2021 yılının nisan ayında 1.3 trilyon dolar üzerine çıkarak hacim rekoru kırdı. Bir önceki rekor Şubat ayında kırılmıştı.


Yapılan analizler sonucu Nisan ayında kripto para borsalarında üçüncü kez 1 trilyon dolar üzerinde hacim görüldü. Kripto para borsaları hakkında tüm gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Nisan Ayı Kripto Para Borsa Hacimleri

Nisan ayında kripto para borsa hacimleri daha ay tamamlanmadan rekoru kırmış durumda. Diğer taraftan vadeli işlemler açısından da zirve görüldü. Vadeli Bitcoin, pozisyon miktarı olarak ilk kez 27 milyar dolar bandında seyrediyor. Son dönemde Bitcoin vadelerine olan rağbet giderek artmış durumda.

kripto para 

Bitcoin Vadelileri Açık Pozisyon Miktarı

Birçok uzman tarafından yapılan analizlere göre, vadeli işlemlerde kurumsal yatırımcıların piyasada sahip olduğu payın artış göstermesi, doğru orantılı olarak vademi işlem hacminin de artmasını sağlıyor. Buna rağmen vadeli hacim şu an için Mart ayının gerisinde.

Bitcoin Vadeli İşlemleri Hacim Durumu

Elde edilen veriler eşliğinde 50 bin dolar altından işlem gören Bitcoin, şu an için bir trilyon dolar altında bir piyasa değerine sahip. 930 milyar dolar civarında bir piyasa değeri bulunan Bitcoin, günlük hacim açısından incelendiğinde; 38 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip.  Bitcoin işlem hacmi için tekrar 1 trilyon dolar üzerine çıkıp çıkamayacağı, piyasalarda büyük bir merakla takip ediliyor ve bekleniyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir