Kalekim Halka Arz Oluyor

Kalekim Halka Arz Oluyor

Kalekim, Ak Yatırım önderliğinde halka arz ediliyor.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 14:24
Kalekim Halka Arz Oluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kalekim, Ak Yatırım önderliğinde halka arz ediliyor.


Ak Yatırım’ın yaptığı açıklama şöyle:

6-7 Mayıs’ta Ak Yatırım önderliğinde yapılacak olan Kalekim halka arzında, talepler 13,75-14,75TL fiyat aralığında olacak.

Halka arz edilecek olan payların %20’si yurt içi kurumsal, %68’i yurt içi bireysel, %10’u yurt dışı kurumsal ve %2’si KALE Grubu Şirketleri’nin mensuplarına ayrılacak.Kalekim halka arzına, IS:AKBNK (Akbank) İnternet ve Akbank Mobil üzerinden veya kolaylıkla katılabilirsiniz.

Halka arz edilecek olan payların halka arz fiyat aralığının belirlenmesinde SPK’nın (Sermaye Piyasası Kurulu) ya da Borsa İstanbul A.Ş.’nin herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir