İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’e Fırtına Uyarısı

İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’e Fırtına Uyarısı

ABONE OL
30 Mart 2021 12:28
İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’e Fırtına Uyarısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen son açıklamalara göre Çanakkale Balıkesir ve İzmir’ de fırtına bekleniyor. Marmara’nın batısı ve Kuzey Ege kıyılarında fırtına riski 40-70 kilometre/saat aralığında öngörülüyor.


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, yarın sabah saatlerinden itibaren rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden Marmara’nın batısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli ve yer yer fırtına (40-70 kilometre/saat) şeklinde esmesi öngörülüyor.

Çanakkale çevreleri ile Balıkesir’in batı ve İzmir’in kuzey kesimlerinde ise rüzgarın, fırtına ve kısa süreli kuvvetli fırtına (50-80 kilometre/saat) olarak esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.