İstanbul Havalimanı Otoparkı, Mart Ayında İndirimli Olacak

İstanbul Havalimanı Otoparkı, Mart Ayında İndirimli Olacak

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:14
İstanbul Havalimanı Otoparkı, Mart Ayında İndirimli Olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkelerde kademeli normalleşme sürecinin başlamasının ardından, yolculukların da artması bekleniyor. İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA, bugün yaptığı açıklama ile havalimanı otoparkının yüzde 50 indirimli olacağını duyurdu. İndirim 2021 Mart ayı süresince geçerli olacak.


Türkiye’nin en büyük havalimanı İstanbul Havalimanı’nda, yolcuların kullandığı otopark ücretleri Mart ayında yarı yarıya düşürülecek. Bu gelişme ile beraber havalimanını kullanan yolcular, otopark için yüzde 50 daha az fiyat ödeyecek.

İndirim İGA sosyal medya hesabından duyuruldu

İndirim haberi, İGA’nın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamayla duyuruldu. İGA tarafından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“İstanbul Havalimanı otoparkı, Mart ayı boyunca yüzde 50 indirimli olacak. Istanbul Airport mobil uygulamasından yapacağınız ödemelerde ekstra yüzde 10 indirime de sahip olabilirsiniz.”


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir