İş Bankası Genel Müdürü yeni dönemde Hakan Aran oldu!

İş Bankası Genel Müdürü yeni dönemde Hakan Aran oldu!

ABONE OL
2 Nisan 2021 07:58
İş Bankası Genel Müdürü yeni dönemde Hakan Aran oldu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İş Bankası dün bir yönetim kurulu toplantısı düzenledi. Bu toplantının ardından yönetimde bazı isimlerin görev dağılımında değişiklik yapılmasına karar verildi. Yönetim Kurulu Başkanı değişerek bu süreçte Adnan Bali’nin yönetimin başına getirilmesine karar verildi. Bir süredir Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Aran’ın bu süreçte terfi ettiği ve bundan sonra bankanın Genel Müdürü olarak görev yapacağı bilgisi paylaşıldı.


İş Bankası tarafından yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından hem yönetimde hem de işleyişte gerçekleştirilen görev değişiklikleri Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirilmiş oldu. Bu süreçte İş Bankası tarafından konu hakkında bir açıklama yazısı da yayınlandı.

Hakan Aran Yıllardır İş Bankası’nda Çalışıyor!

Adnan Bali Genel Müdür olarak görev yaptığı bu süreçte daha önce gerçekleştirmiş olduğu toplantıda genel müdürlük görevini bırakacağını bildirmişti. Bu toplantının uzun süredir planlandığı belirtildi. Adnan Bali ise siyasete gireceği yönündeki iddialara karşın ‘Hayatımın hiçbir döneminde siyasete girmek gibi bir düşüncem olmadı’ diyerek karşılık verdi.Hakan Aran ise 1968 yılında doğdu. 1990 yılından bu yana İş Bankası’nda çeşitli görevlerde yer aldığı belirlendi. Bankada göreve ilk olarak Yazılım Uzmanı olarak başladığı belirlendi. Sonrasında aldığı terfilerle birlikte şimdilerde bankanın yeni Genel Müdürü olarak görev yapmaya devam ediyor. İlerleyen zamanlarda yönetim kadrosuna girip girmeyeceği de merak konusu oldu.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.