İngilizler Tatil İçin Türkiye’yi Seçiyor

İngilizler Tatil İçin Türkiye’yi Seçiyor

ABONE OL
17 Mart 2021 13:18
İngilizler Tatil İçin Türkiye’yi Seçiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İngiliz Telegraph gazetesinin yaptığı araştırmaya göre İngiliz vatandaşları, yaz aylarında tatil için Türkiye’yi tercih ediyor.


İngiltere’nin önde gelen medya kuruluşlarından Telegraph, yaptığı tatil anketi sonuçlarını açıkladı. “Yaz tatili için hangi ülkeyi tercih edersiniz?” sorusunu vatandaşlara yönelten gazete; %70’lik bir oran ile Türkiye cevabını aldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, bu anket ile tutarlı açıklamaları geçtiğimiz günde yapmıştı. Yaz aylarında İngiliz ve Rus turistlerin ağırlıkta olacağı açıklanmış ve Covid-19 tedbirleri kapsamında turistlerinin ülkemizde ağırlanacağını ifade edilmişti.

İngilizler, Türkiye’de Rahat Hissediyor

Telegraph gazetesi “Hiç Covid-19 kontrolü yoksa yine de seyahat etme konusunda kendinizi rahat hisseder miydiniz” sorusuna da katılımcıların yüzde 70’i evet yanıtını verdiğini açıkladı.Türkiye, herhangi bir aşı sertifikası ya da negatif Covid-19 testi beyan edilmeksizin İngilizlerin yaz tatili için ülkeye girmesine izin veren ilk ülke olmaya hazırlanıyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
    AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir