ING Bank’tan düşük faizli kredi kampanyası müjdesi

ING Bank’tan düşük faizli kredi kampanyası müjdesi

ABONE OL
5 Mayıs 2021 20:18
ING Bank’tan düşük faizli kredi kampanyası müjdesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pandemi süreci hız kesmeden devam ederken bankalar müşterileri çekebilmek için yeni kredi kampanyalarını arka arkaya sıralamaya başladılar. Pandemi nedeniyle pek çok vatandaşın ekonomik sıkıntılar yaşadıkları biliniyor. Genellikle bankalar geçtiğimiz yıl ekonomik sıkıntıları bir nebze olsun rahatlatabilmek için vatandaşlara destek olabilmek için çeşitli düşük faizli kredi kampanyaları açıklanmıştı.


Normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte düşük faizli kredi oranları giderek yükselmeye ve eski oranlara dönmeye başladı. Ancak ING Bank bu süreçte vatandaşa maddi açıdan destek olmaya devam ediyor. Esnek ödeme seçenekleri, düşük faiz oranları ile birlikte ING Bank hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte milyonlarca vatandaşın ekonomik açıdan kendilerini rahatlatmalarını bekliyor.

En Düşük Faiz Oranını Açıkladı!

ING Bank tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyasının detaylarında uygulanacak olan faiz oranı yüzde 0.49 olarak açıklandı. Daha önce açıklanan kredi faiz oranlarına göre oldukça düşük olduğu gözlemlendi. Pek çok banka hazırlamış olduğu düşük faizli kredi oranlarını yeniden yükseltmeye başladı. Güncellenen faiz oranlarına karşın ING Bank faiz oranlarını düşük seviyede tutmaya kararlı görünüyor.

Mobil Uygulama ile İşlem Yapmak Artık Çok Kolay!

4 1Hazırlanan kredi kampanyasında vade seçeneklerinin 36 ay vade ile sınırlı tutulduğu belirtildi. İsteyen vatandaşlar daha az vade seçenekleri ile kredilerini daha hızlı bir şekilde kapatabilecekler. 12 aylık ya da 24 aylık ödeme periyotları da bulunuyor. Kredi limitleri ise 45 bin liradan başlıyor.

Kredi verilirken herhangi bir dosya masrafının alınmayacağı belirtildi. Bu süreçte öncelikli olarak daha yüksek oranda kredi çekmek isteyen vatandaşların kredi sicil notları banka tarafından değerlendirmeye alınacak. Başvuru süreci online olarak devam edeceği gibi yüz yüze de yapılabilecek.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.