HSBC Bitcoin Yanlısı Şirketi Kara Listeye Aldı

HSBC Bitcoin Yanlısı Şirketi Kara Listeye Aldı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
HSBC Bitcoin Yanlısı Şirketi Kara Listeye Aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünya genelinde oldukça köklü bir banka olan HSBC Bitcoin yanlısı olmasıyla bilinen bir şirketi kara listeye aldığını duyurdu. Kara listeye alınan şirket olan MicroStrategy’nin hisseleri bundan sonra satın alınamayacak. Ancak eğer müşterilerin elinde hali hazırda hisse varsa bunları satabilecekler veya tutmaya devam edebilecekler. Bu tutumuyla kripto para yatırımcıları arasında büyük eleştiriler alan banka kararından vazgeçmeyecek gibi görünüyor.


Geçtiğimiz yıldan bu yana kadar 91.597 adet Bitcoin satın aldığını duyuran MicroStrategy şirketi büyük bir birikime sahip. Bu doğrultuda yatırım miktarını her geçen gün arttıran şirketin geleceğe büyük bir yatırım yaptığı biliniyor. Bununla birlikte kısa bir süre önce MicroStrategy yöneticilerine Bitcoin ile ödeme yapacağı da açıklanmıştı. Bu denli büyük bir şirket bünyesinde kripto para ile yöneticilere ödeme yapılıyor olması bir ilk olarak belirtiliyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir