HoloChain HOT/USDT Fiyat Analizi (Dikkat)

HoloChain HOT/USDT Fiyat Analizi (Dikkat)

ABONE OL
28 Mart 2021 03:33
HoloChain HOT/USDT Fiyat Analizi (Dikkat)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

$HOT, sert bir ralli yaşıyor son dönemlerde. Fiyatlar neredeyse hiç geri çekilmiyor, sert kırılımların ardından kısa bir süre konsolidasyon sürecine giriyor ve ardından tekrar yukarı yönlü sert. kırılımlar gerçekleştiriyor. Zirvesini görmüş bir coinin, bir sonraki hedefini nasıl kestirebiliriz, elbette Fibonacci ile. bunu kanıtlar nitelikte bir grafikle Hot/Usdt paritesinde görüyoruz.Son dört kırılımı incelediğimizde,

İlk kırılımın, sert bir şekilde gerçekleşip; konsolidasyon sürecine girdiğini görüyoruz.

İkinci kırılım, aynı şekilde sert bir şekilde aşılmış ve konsolidasyon sürecine bile girmeden coin üzerinde “fomo” oluşmuş ve bir sonraki kırılım gelmiş hızlıca.

Üçüncü kırılımdan sonra, sağlıklı bir konsolidasyon süreci başlamış. Ve ardından tekrar bir kırılım gerçekleşmiş.Son kırılım, yine sert bir şekilde gerçekleşmiş.

Fiyat Daha Artar mı?

Bu noktadan sonra yatırımcılar kâr realizasyonu yapmak isteyecektir. Satış baskıları artarsa bir önceki kırılım yerleri ve Fib. seviyeleri destek görevi görebilir. Kâr realizasyonları derinleşir ise aşağıdaki seviyeleri test etmek isteyecektir. Unutmayın, bir fiyat ne kadar sert yükseldiyse ve engelle karşılaşmadıysa; o denli de sert düşer, engellerle karşılaşmadan.

NOT: 2019 tepe fiyatı ve ardından gelen dip fiyat baz alınarak çizilmiştir Fibonacci. Projeye güveniyor ve fiyatın daha ileriye gideceğini düşünüyorsanız güncel tepe ve diplerden gelen bir Fibonacci de çizebilir ileriki seviyelere bakabilirsiniz.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.