Holo (HOT) Artışta | Tekrardan Zirveyi Görebilir mi?

Holo (HOT) Artışta | Tekrardan Zirveyi Görebilir mi?

ABONE OL
15 Nisan 2021 10:50
Holo (HOT) Artışta | Tekrardan Zirveyi Görebilir mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu ayın başlarına kadar inanılmaz artışlar yaşayan Holo (HOT) uzun bir süredir düşüş trendi içerisindeydi. Ancak son 24 saat içerisinde tekrardan yükselmeyi başaran HOT %14 değer kazanmış durumda. Yaptığı bu yükselişle tekrardan ümitlerin yeşermesini sağlayan Holo’nun tekrardan yeni bir zirve göreceği düşünülüyor.


Nisan Ayı Holo (HOT) İçin Verimli Geçebilir

HOLO (HOT) Analiz

Kendisine ait tüm zamanlar rekorunu bundan yaklaşık 2 hafta öncesinde 0.031 dolar ile kırmayı başaran Holo için Nisan ayının verimli geçmesi bekleniyor. Aslında içinde bulunduğumuz Nisan ayı birçok altcoin için iyi geçecek gibi görünmekte. Çünkü geleneksel piyasalarda altın ve doların durumu yatırımcıları bu tarz kripto paralara itmeye devam ediyor. Hal bu olunca da yükselişin artık kaçınılmaz olduğunu söylemek mümkün. Bu yüzden eğer bir altcoin sepeti hazırlamayı düşünüyorsanız Holo (HOT) sizler için iyi bir tercih olabilir.

Önümüzdeki Hafta İçin Bu Altcoinlere Dikkat!


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir