Ham Petrol Vadeli İşlemleri Salı Günü Boyunca Yükseldi

Ham Petrol Vadeli İşlemleri Salı Günü Boyunca Yükseldi

Ham petrol vadeli işlemleri, Asya oturumunun açık olduğu salı günü boyunca yükseldi. New York Ticaret Borsası'nda ise Haziran ayına endeksli olarak 64,50 dolardan işlem gördü.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 08:46
Ham Petrol Vadeli İşlemleri Salı Günü Boyunca Yükseldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ham petrol vadeli işlemleri, Asya oturumunun açık olduğu salı günü boyunca yükseldi. New York Ticaret Borsası’nda ise Haziran ayına endeksli olarak 64,50 dolardan işlem gördü.


Gün boyu petrolün varili en çok 65,47 dolar seviyesine dokundu. En düşük ise 62,95 dolar seviyesinde bulunan petrol, yüzde 0,02 yükseliş yaşadı.

Ayrıca temmuz ayına endeksli Brent Petrol, yüzde 0,03 artış ile 67,58 dolar seviyesinde işlem görmeyi başardı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir