Haftanın En Çok İlgi Gören Hisse Senetleri

Haftanın En Çok İlgi Gören Hisse Senetleri

Bu hafta borsada işlem yapan yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği hisse senetleri belli oldu. Listede GWIND, TRILC, FENER, JANTS yer aldı.

ABONE OL
2 Mayıs 2021 09:17
Haftanın En Çok İlgi Gören Hisse Senetleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu hafta borsada işlem yapan yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği hisse senetleri belli oldu. Listede GWIND, TRILC, FENER, JANTS yer aldı.


JANTS – Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret

JANTS hisse senedi bu hafta yatırımcıların odağında bulundu. Hisse senedi haftayı 720,00 seviyesinden açtı. Cuma günü 791,00 seviyesine çıkmayı başaran hisse senedi, gün sonunda 747,30 puanda kaldı.

Jants Hisse

FENER – Fenerbahçe Futbol

Ülkenin önde gelen takımlarından Fenerbahçe’nin hisse senedi FENER, haftayı 33,68 ile açtı. 25,92 seviyesine kadar düşen hisse senedi cuma gününü 28,60 seviyesinden kapatmayı başardı.FENER Hisse

TRILC – Türk İlaç ve Serum Sanayi

TRILC hisse senedi haftayı 35,88’den açtı. Hisse senedimiz güzel bir grafik çizip 44,50’ye çıkmayı başarmasına rağmen, cuma gününü 41,36 seviyesinden kapadı.

TRILC Hisse

GWİND – Galata Wind Enerji

Halka arzların son şirketlerinden olan GWIND, geçen haftayı yükselişle kapamasının ardından düşüşe geçti. Hisse senedi, 5,59 ile başladığı haftada 4,70 seviyesine kadar düştükten sonra toparlayıp 4,88 TL seviyesinden günü tamamladı.

GWIND Hisse

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir