HABAŞ iş başvurusu nereden yapılır? HABAŞ personel başvuru sayfası
  • ekoayrıntı
  • Borsa
  • HABAŞ iş başvurusu nereden yapılır? HABAŞ personel başvuru sayfası

HABAŞ iş başvurusu nereden yapılır? HABAŞ personel başvuru sayfası

ABONE OL
27 Mart 2021 13:18
HABAŞ iş başvurusu nereden yapılır? HABAŞ personel başvuru sayfası
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Honda Türkiye’nin üretim ve yönetim tesislerini kapatma kararından sonra, tesisin yeni sahibi çok merak ediliyordu. Honda Türkiye’nin alımı için birçok şirket sıraya girmişti. Yerli ve yabancı şirketler arasından sıyrılarak ön plana çıkan HABAŞ, Honda Türkiye’nin yeni sahibi oldu. Devrin Eylül 2021 tarihine kadar tamamlanacağı tahmin ediliyor.


1997 yılında faaliyetlerine başlayan Honda Türkiye, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yer alıyor. HABAŞ’ın satın aldığı tesiste yıllık 38 bin adet üretimdi. Toplamda 750’den fazla kişinin istihdam edileceği fabrikada çalışanlara ne olacağı henüz belli değil!

1957 yılında kurulan HABAŞ topluluğu, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve günümüze kadar gelmiş bir şirkettir. HABAŞ iş başvurusu ve kariyer olanakları, bu satın almadan önce yükselecek gibi duruyor ki fabrikanın satın alınmasından sonra fiyatların beklenenden daha fazla olacağı uzman ekonomistler tarafından verilen tahminler arasında yer alıyor. HABAŞ, sadece bu satın alınma ile değil, oksijen desteğinin kesilmemesi için hastaneler ile entegreli bir şekilde çalışmasıyla da ön plana çıkmıştı.

 

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.