DOLAR

%
EURO

%
ALTIN(gr)

460,35

1,36%%
BİST 100

1.408,14

0.03%
Gürkan Gözmen Yeniden Başkan Seçildi

Gürkan Gözmen Yeniden Başkan Seçildi

ABONE OL
31 Mart 2021 11:53
Gürkan Gözmen Yeniden Başkan Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gözmen, TDKD’de yapılan açıklamada kendi görüşlerine de yer verdi. Sektör için faydalı projeleri olduğunu ve iyi işlere imza atacaklarını belirtti.


TDKD’den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Gözmen,  sektör için hayırlı projelere imza atacaklarını belirterek, “Öncelikle liyakat ile gelmenin hazzı pek tabi farklı oluyor. Kendi kurmadığınız bir yönetim kurulu ile proje geliştirmek ve hayata geçirmek oldukça zor. Şimdi kişiler için değil, sektör için alın teri dökecek arkadaşlarımızla hayırlı işlere imza atacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Gürkan Gözmen

İç Piyasaya Ağırlık Vereceğiz

Gözmen, şunları kaydetti:“İç piyasaya ağırlık vermeyi düşünüyoruz. Diğer yandan yeni ihracat pazarlarını profesyonel bir şekilde araştırıp üyelerimizi alternatif dış pazarlardaki fiziki fuarlara kanalize etmeye çalışacağız. Pek çok şey salgının dünyadaki seyri ile doğru orantılı olarak gelişecek. Şu anda yapabileceğimiz kısa vadeli projeler içerisinde e-ticaret kanallarımızı geliştirmek de var. Bana göre Türk derisi dünyanın en kaliteli derisi. Bu durumumuzu ihracatta daha fazla lehimize çevirmek için ter dökeceğiz. Kucaklayıcı olup sektörün bütünlüğünü sağlayacak aksiyonlara girmemiz şart. İhracatta vites yükseltme zamanı.”

Son genel kurulda Musa Evin döneminin ibra edilmemesi teklifi oy çokluğu ile kabul edildi.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.