Günün Enleri: Horizen (ZEN) ve Celo (CELO) Analiz

Günün Enleri: Horizen (ZEN) ve Celo (CELO) Analiz

ABONE OL
21 Nisan 2021 10:43
Günün Enleri: Horizen (ZEN) ve Celo (CELO) Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son 24 saat içerisinde birçok popüler altcoin birimi geçtiğimiz günlerde yaşanan durumu düzeltmeye çalışırken Horizen (ZEN) ve Celo (CELO) adeta uçuşa geçmiş durumdalar. Grafiklere baktığımızda son 24 saatte CELO %65 yükselirken ZEN de %37 değer kazanmayı başardı. Yatırımcısının yüzünü güldüren bu ikili birçok yatırımcının altcoin sepetine kesin eklediği kripto paralar arasında. Bu yüzden de popülaritelerinin önemli ölçüde arttığını söylemek mümkün.


Celo (CELO) 21 Nisan Analiz

Celo (CELO) 21 Nisan Analiz.png

Son 24 saat içerisinde önemli bir artış yaşayarak 6.27 dolar seviyelerine kadar çıkan Celo şu anda büyük bir market hacmi de yaşamış durumda. Dün Almanya’nın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Deutsche Telekom tarafından yapılan yatırım sonucunda bu artışın gerçekleştiğini söylemek mümkün. Olayın etkisi halen devam ederken yatırımcılar da şimdilik kısa ve orta vadeli düşünceleri için CELO’ya akın ediyorlar. Ayrıca analistlere göre CELO üzerinde yaşanan bu büyük ilgi kripto para biriminin birkaç gün daha yükselmesini sağlayıp 8 dolar seviyelerine kadar sürükleyebilir.

Horizen (ZEN) 21 Nisan Analiz

Horizen Analiz 21 nisanSadece son 24 saat içerisinde %37 yükseliş yaşamayı başaran ZEN şu anda piyasa hacmini arttırmaya devam ediyor. Bununla birlikte güçlü bir desteğe sahip olan Horizen için bugünün verimli geçeceğini söylemek mümkün. Hacim açısından 78. sırada yer alan Horizen kesinlikle sepete eklenmesi gereken kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu popüler altcoinin 150 dolar hedefini tutturması durumunda yeni hedef doğrudan 200 dolar seviyesi olacaktır.

Binance Coin (BNB) Yeni Bir Rekora Koşuyor! BNB Analiz

https://coinmarketcap.com/currencies/horizen/


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.