Günlük burç yorumları – 30 Mart 2021 haftalık burç yorumları

Günlük burç yorumları – 30 Mart 2021 haftalık burç yorumları

ABONE OL
30 Mart 2021 09:11
Günlük burç yorumları – 30 Mart 2021 haftalık burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

30 Mart 2021 günlük burç yorumlarında burçları nelerin beklediği, haftasının nasıl geçeceği ve nasıl bir ruh halinde olacaklarını öğreneceksiniz. İlk olarak Koç burcundan başlamak istiyoruz. Kendine güveni ile ön plana çıkan koç burcunda bu hafta ileriye dönük yatırımlar ve finansal hesaplamalar yer alıyor. Koç burçları bugün dahil olmak üzere bütün hafta işle meşgul olacak ve çok ciddi bir stres içerisinde olacak. Bu çalışmanın yüzünde Koç burçlarını bir başarı bekliyor olabilir.


30 MART 2021 BURÇ YORUMLARI

Günlük burç yorumlarında boğa burcu ile devam etmek gerekirse, ilişkilerinde daha iyi karar verme aşamasında olan boğalar, ileriye dönük kararlar verecek. Verdikleri kararlar neticesinde özellikle ilişkilerinin gelecek temellerini atacaklar. İkizler burcundan devam edelim. Negatif ve karamsarlık içerisinde olan İkizlerin bir günü, bir gününü tutmuyor. Pozitif bir hava içerisinde olması gereken ikizler burcu kadın ve erkekler karar verme aşamasında artık inatçılığı bir kenara koymak zorundadır.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Aslan ve yengeç burçlarında ise yine finansal konular ön plana çıkıyor. 30 mart 2021 günlük burç yorumlarında her iki burcun da iş hayatında daha gerçekçi tavırlar sergilemesi gerekiyor çünkü bu hafta kariyer anlamında çok net senaryolar aslan ve yengeç burçlarını bekliyor. Başak burcu ise bildiğiniz gibi. Haftalık burç yorumlarında başak burcu yine aşk konuları ile meşgul olacak. Hem aşk hem de aile hayatında korumacı tavırlar bırakılmalıdır. Yay ve Akrep burcunda ise yine benzer durumlar söz konusudur. İnatçı tavırlardan vazgeçmek, hem iş hayatında hem de aşk hayatında gerçekçi kararlar verilecektir.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.