Güncel Akaryakıt Fiyatları

Güncel Akaryakıt Fiyatları

EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu), bugünden itibaren geçerli olacak şekilde bazı illerin akaryakıt tavan fiyatlarını yeniden güncelledi.

ABONE OL
12 Nisan 2021 12:24
Güncel Akaryakıt Fiyatları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu), bugünden itibaren geçerli olacak şekilde bazı illerin akaryakıt tavan fiyatlarını yeniden güncelledi. EPDK’nin internet sayfasında yer alan duyuruya göre, 17 Mart tarihinde başlayan tavan fiyat uygulaması kapsamındaki 81 ilde fiyatlar yenilendi.


Buna göre, İstanbul Avrupa Yakası’nda benzinin fiyatı aynı kaldı. İstanbul’da benzinin litre fiyatı, en fazla 7,07 lira, motorinin litre fiyatı 6,43 lira olacak.

akaryakıt fiyatları

Anadolu Yakası’nda da benzinin litresi en fazla 7,08 liradan 7,09 liraya, motorinin ise 6,44 liradan 6,45 liraya çıktı.Ankara’da en fazla 7,13 lira olan benzinin litresi 7,15 liraya, motorinin litresiyse 6,49 liradan 6,51 liraya yükseldi.

İzmir’de benzinin litresi en fazla 7,16 liradan, motorinin litresi ise 6,52 liradan satılacak.
EPDK, daha önce 2015, 2014 ve 2009 yıllarında toplam üç kere akaryakıt fiyatlarında tavan fiyat uygulamasına gitmiştir.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir