GittiGidiyor Blog Gümüş Ödül Sahibi Oldu

GittiGidiyor Blog Gümüş Ödül Sahibi Oldu

ABONE OL
11 Haziran 2021 13:22
GittiGidiyor Blog Gümüş Ödül Sahibi Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Social Media Awards Turket etkinliği sırasında yapılan değerlendirmelerde GittiGidiyor Blog çalışmaları ile bir kez daha ön plana çıkmış oldu. Sosyal medya alanında yapılan çalışmalar değerlendirmeye alındı. GittiGidiyor Blog sosyal medya alanında yapmış olduğu çalışmalarda gümüş ödüle layık görüldü.


Yapılan değerlendirmeler sonrasında ‘Kurumsal Blog’ kategorisi değerlendirildi. Yapılan değerlendirmede çalışmalarının başarısı bir kez daha kanıtlanmış oldu. Şirket tarafından konu hakkında bir açıklama yapıldı. Daha önce sosyal medya alanında yapılan incelemelerde markaların ödüllendirildiği ifade edilmişti.

GittiGidiyor Blog Adını Duyurmayı Başardı

Bu yıl 5. kez düzenlenen Social Media Awards Turkey ödül töreninde yapılan değerlendirmelerde GittiGidiyor Blog ve Kurumsal Blog kategorilerinde yapılan değerlendirmeler sonrasında gümüş ödül almaya hak kazandı.
Konu hakkında açıklamalar yapıldı. E ticaret sektöründe meydana gele kapsamlı içerik platformu sayesinde 2015 yılında başarılı çalışmaların yapıldığı belirtildi.

Kullanıcılar GittiGidiyor Blog ile birlikte keyifli bir içerik deneyimi yaşamaya devam ediyor. Blog içerisinde rehberlik edinebilecekleri bilgilere ve merak edilen sorularına yanıt bulabilecekleri bir deneyim sundukları belirtildi. Sadece yazılı içerikler değil aynı zamanda görsel içerikler de sunduğu için blog kategorisinde pek çok ihtiyaca yanıt verdiği belirtildi. Bundan sonraki dönemde de blog alanında yapılan çalışmaların artırılması ve desteklenmesi planlanıyor. 9 Haziran 2021 tarihinde yapıla bir online ödül töreni ile ödüllerin açıklandığı ve sahiplerini bulduğu belirtildi.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.