Girişim Elektrik Halka Arzına Dair Tüm Detaylar

Girişim Elektrik Halka Arzına Dair Tüm Detaylar

Girişim Elektrik, geçtiğimiz günlerde Sermaye Piyasası Kurulu SPK tarafından onay almıştı. Verilen onayın ardından yatırımcılar birçok sorunun cevabını arıyor.

ABONE OL
30 Nisan 2021 10:36
Girişim Elektrik Halka Arzına Dair Tüm Detaylar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Girişim Elektrik, geçtiğimiz günlerde Sermaye Piyasası Kurulu SPK tarafından onay almıştı. Verilen onayın ardından yatırımcılar birçok sorunun cevabını arıyor.


Borsada birçok şirket halka arz olmaya devam ediyor. Bu halka arzlardan en yenisi ise Girişim Elektrik olarak öne çıkıyor. Girişim Elektrik şirketi geçtiğimiz günlerde SPK tarafından onay almayı başardı. Alınan onayın ardından yatırımcılar halka arz ne zaman, Girişim Elektrik hisse senedi fiyatları ne kadar gibi birçok sorunun cevabını arıyor.

Girişim Elektrik Halka Arz Tarihi Belli Oldu Mu?

Girişim Elektrik halka arz sürecini onay alarak başlattı. Başvuru işlemleri 12 Nisan 2021 tarihinde Oyak Yatırım aracılığıyla tamamlansa da henüz resmi bir tarih açıklanmadı.

Geride bıraktığımız sene 880 milyon lira ciro yapan dev şirketin Yönetim Kurulu Genel Başkanı Behiç Harmanlı, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:Halka arz ile kurumsal yapımızı güçlendirmeyi, markalaşma ilkelerini geliştirmeyi, sektörel büyüme hedefimize ivme kazandırmayı ve bu zamana kadar kazandığımız tecrübelerle elde ettiğimiz değeri yatırımcılarımızla paylaşmayı amaçlıyoruz.

Ülkemize önemli bir katma değer sağlayan Girişim Elektrik, yenilenebilir enerjinin bölgedeki önde gelen aktörlerinden biri olarak uzun yıllardır hem Türkiye’nin dört bir yanında hem de tüm EMEA bölgesinde yatırımcıları verimli, kazançlı ve ihtiyaçları doğrultusunda optimize edilmiş yatırımlarla buluşturuyor. Şimdi yeni hedeflerimizle bu faydayı en üst seviyeye çıkaracağız.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir