Gedik Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Gedik Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

ABONE OL
29 Nisan 2021 13:49
Gedik Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BIST 100’de geçtiğimiz son üç gündeki artışın sonrasında dün sınırlı bir düzeltme hareketi gördük. İşlem hacmi son yılın en düşük seviyelerinden biri olarak kayıtlara geçti. Geçtiğimiz haftalarda da görmüş olduğumuz üzere oluşan hareketler piyasa katılımcılarından yeterli desteği bulamıyor. Geçtiğimiz gün sınırlı kayıplara karşın endeksin son takipte olduğumuz düşüş trendi ve düzeltmede %38,2 seviyesinin bulunduğu 1.384 seviyesinin üzerinde tutunmayı başarmış olması pozitif bir durum oldu. Geçen gün de belirttiğimiz gibi açıklanan finansal sonuçların ve nisan vadeli sözleşmelerde vade sonuna neredeyse gelinmiş olmasının hisse bazlı hareketleri daha ön plana çıkarabileceği ve volatilitenin yükseliş kaydedebileceği dikkate alınmalı. Endekste direnç olarak 1.423 destek olarak ise bugün için 1.363 kritik olacaktır.


Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir